• ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4439 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد

سفر ظريف به 3 كشور اروپايي

سيدعباس موسوي، سخنگوي وزارت امور خارجه ايران در گفت‌وگويي با خبرگزاري صدا و سيما به سفرهايي كه وزير امور خارجه در آينده نزديك به منطقه و اروپا در دستوركار قرار دارد، اشاره كرد و گفت: وزير خارجه در يكي، دو سفر نيز رييس‌جمهور را همراهي مي‌كند و اين سفرها در راستاي ديپلماسي فعال و متوازني است كه ايران پيگيري مي‌كند.

سخنگوي وزارت خارجه عنوان كرد كه ظريف به چند كشور حوزه خليج فارس در فواصلي سفر خواهد داشت و مجددا مواضع جمهوري اسلامي ايران را در خصوص همكاري‌هاي منطقه‌اي و لزوم همگرايي كشورهاي منطقه براي تامين امنيت اين منطقه حساس به ويژه خليج فارس و تنگه هرمز بيان خواهد كرد. موسوي با بيان اينكه سفر ظريف به اروپا به 3 كشور اروپايي ان‌شاءالله هفته آينده انجام مي‌شود، عنوان كرد: اين سفرها در چارچوب سفرهاي دوجانبه بين ايران و 3 كشور اروپايي است كه به زودي درباره جزييات آن اطلاع‌رساني خواهد شد. وي خاطرنشان كرد: هيات اقتصادي همراه وزير خارجه نيست. به گزارش فارس، محمدجواد ظريف عصر يكشنبه 20 مرداد ماه به منظور ديدار و گفت‌وگو با مقامات قطري به دوحه رفت و در مدت 2 روز حضورش در قطر با «شيخ تميم بن حمد آل ثاني» امير قطر و «محمد بن عبدالرحمن آل ثاني» همتاي قطري ابعاد مختلف مناسبات دوجانبه و تحولات اين روزهاي منطقه را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.