• ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۷ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4439 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۳ مرداد

برگزاري دور جديد مذاكرات «روند آستانه»

سخنگوي كرملين (كاخ رياست‌جمهوري روسيه) از برگزاري دور بعدي مذاكرات روند آستانه در «تركيه» و با مشاركت، روسيه، ايران و تركيه خبر داد.
به گزارش فارس به نقل از خبرگزاري رسمي سوريه «سانا»، «ديميتري پسكوف» سخنگوي كرملين سه‌شنبه در اين زمينه گفت: «اجلاس سران كشورهاي ضامن روند آستانه (روسيه، ايران و تركيه) ماه آينده در تركيه و به منظور بحث و گفت‌وگو درباره بحران سوريه برگزار مي‌شود.» همانند دوره‌هاي قبلي برگزاري نشست صلح سوريه، روز اول اين نشست مشاوره فني دوجانبه و چندجانبه پشت درهاي بسته و روز بعد نيز يك جلسه كامل برگزار مي‌شود. براساس اين گزارش، دستيابي به يك حل و فصل مسالمت‌آميز در سوريه كه به روند آستانه معروف است در ژانويه (بهمن) 2017 توسط روسيه، ايران و تركيه در شهر «آستانه» كه بعدها به «نور سلطان» تغيير نام يافت، آغاز شد. روسيه، ايران و تركيه تاكنون نشست‌هاي مختلفي در مورد بحران سوريه برگزار كرده‌اند. روسيه در بهمن گذشته در شهر «سوچي» ميزبان سران كشورهاي ياد شده براي حل بحران سوريه بود. چندي قبل نيز آخرين دور از اين مذاكرات در حالي در شهر نور سلطان در قزاقستان برگزار شد كه عراق و لبنان نيز نمايندگاني را به عنوان ناظر به اين نشست اعزام كردند.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.