• ۱۳۹۹ شنبه ۱۴ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4456 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۱۳ شهريور

مديرعامل بانك توسعه تعاون خبرداد

پرداخت ۵۰ ميليارد ريال تسهيلات وام قرض‌الحسنه جهت تعاوني‌هاي زنان

مهديان، رييس هيات‌مديره و مديرعامل بانك توسعه تعاون در همايش بررسي نقش جايگاه تعاوني‌هاي زنان در توسعه اقتصادي و اجتماعي و انعقاد تفاهمنامه في‌مابين معاونت زنان رياست‌جمهوري و بانك توسعه تعاون با حضور شريعتمداري وزير تعاون، كارورفاه اجتماعي و ابتكار معاون رييس‌جمهور در امور بانوان و كبيري معاونت تعاون اين وزارتخانه در سالن تلاش و به مناسبت هفته تعاون برگزار شد.

وي با اعلام اين خبر افزود: ۵۰۰ فقره تسهيلات ۱۰۰ ميليون ريالي با نرخ سود ۴درصد تا پايان سال و با معرفي معاونت تعاون وزارتخانه جهت تعاوني‌هاي بانوان پرداخت خواهد شد. مهديان همچنين از پرداخت ۴۰۰ فقره تسهيلات ۵۰۰ ميليون ريالي در قالب عقد مرابحه مجموعا به مبلغ۲۰۰ميليارد ريال با نرخ سود تصويبي ۱۵درصد به تعاوني‌هاي بانوان خبرداد

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.