• ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۸ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4460 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۰ شهريور

شهر

 

نذر سبز محرم

گروه اجتماعي | حجت نظري عضو شوراي شهر تهران با انتشار پستي اينستاگرامي از مردم دعوت كرد تا در روز عاشورا و در كنار يكديگر به جمع‌آوري زباله‌هاي پلاستيكي و ظروف يك‌بار مصرف رها شده در خيابان‌ها بپردازند. حجت نظري با انتشار دعوتنامه نذر سبز محرم در روز عاشورا در اينستاگرام خود نوشت: «در روز عاشورا (۱۹ شهريور) من و تعدادي ديگر از شهروندان داوطلب براي جمع‌آوري ظروف يك‌بار مصرف پلاستيكي و پسماند از سطح معابر از پيش از ساعت ۱۱ صبح در ميدان نبوت (هفت حوض) فعاليت خودمان را آغاز مي‌كنيم و در ادامه به مناطق ديگر هم خواهيم رفت؛ اگر تمايل داريد با ما همراه شويد همچنين اگر در مناطق ديگري از شهر اين كار را انجام مي‌دهيد تصاوير خود را با هشتگ #نذر سبز محرم در شبكه‌هاي اجتماعي به اشتراك بگذاريد.»

نقش حفاري‌هاي مترو در فرونشست زمين تهران

علي امام مديرعامل متروي تهران، در واكنش به برخي انتقادات مبني بر نقش و تاثير حفاري‌هاي مترو در گذشته در فرونشست زمين در پايتخت گفت: مترو نقشي در فرونشست زمين پايتخت ندارد. او در گفت‌وگو با ايسنا با بيان اينكه در پي حفر تونل‌هاي مترو گاه شاهد فرو ريزش زمين هستيم، گفت: فرو ريزش معابر در تهران، بعضا با حفر مترو در تهران بروز مي‌كند كه عمدتا به علت شكستگي لوله‌هاي خدماتي همچون آب است. در چنين مواقعي نشت آب موجب شستگي خاك شده و در نهايت با خالي شدن خاك زير آسفالت، حفره‌هايي در معابر ايجاد مي‌شود. مديرعامل متروي تهران با بيان اينكه فروريزش با فرو نشست متفاوت است و حفر مترو ارتباطي با اين پديده ندارد، گفت: علت اصلي ايجاد فرونشست در تهران، خالي شدن سفره‌هاي آب‌هاي زير زميني و نه حفر مترو است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.