• ۱۳۹۸ شنبه ۳ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4526 -
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۲ آذر

انتشار بوي نامطبوع در ۷ منطقه پايتخت

ديروز عصر دوباره شهروندان بعضي از تهران، بوي نامطبوعي را استنشاق كردند كه هنوز دليل آن مشخص نيست . به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، شينا انصاري، مديركل محيط زيست شهرداري تهران در خصوص انتشار بوي نامطبوع در مناطق مختلف پايتخت گفت: تعدادي گروه كارشناسي جهت بررسي موضوع به مناطقي كه بوي نامطبوع در آنجا احساس مي‌شد، اعزام شدند.

او افزود: در مناطق ۲، ۴، ۶، ۹، ۱۰، ۱۱ و ۱۳ انتشار بوي نامطبوع گزارش شده و اداره كل محيط زيست شهرداري تهران در اين مناطق در حال بررسي موضوع است.

مديركل محيط زيست شهرداري تهران گفت: محله‌هاي فردوسي، شمس‌آباد، انقلاب، امام حسين(ع) و آزادي از جمله مناطقي هستند كه بوي نامطبوع بيشتر در آنجا احساس شده است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.