• ۱۳۹۹ جمعه ۱۳ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4689 -
  • ۱۳۹۹ سه شنبه ۱۰ تير

مشمولان «وام ازدواج» فرزندان بازنشستگان كشوري اعلام شد

معاون توسعه مديريت و منابع صندوق بازنشستگي كشوري از مشخص شدن يك هزار نفر از مشمولان و واجدين شرايط دريافت تسهيلات ۲۰ ميليون توماني ازدواج فرزندان اين صندوق خبر داد.
به گزارش ايسنا، فتح‌الله شعباني گفت: مشمولان دريافت يك‌هزار فقره تسهيلات ۲۰ ميليون توماني ازدواج فرزندان بازنشستگان و موظفين صندوق بازنشستگي كشوري پس از قرعه‌كشي، اولويت‌بندي و راستي‌آزمايي مدارك و اسناد ارسالي مشخص شده‌اند و پرداخت تسهيلات به حساب اين افراد از روز (دوشنبه) آغاز و تا پايان هفته جاري به اتمام خواهد رسيد.
شعباني با بيان اينكه ثبت‌نام آنلاين اين تسهيلات از طريق سايت صندوق بازنشستگي از سوم تا ۲۰ خردادماه انجام شد، گفت: اين تسهيلات شامل فرزنداني مي‌شد كه تاريخ عقدنامه آنها از اول فروردين ۹۸ تا پايان ۳۱ ارديبهشت ماه ۹۹ باشد.
او با اشاره به تاكيد مديرعامل صندوق بازنشستگي كشوري براي اجراي فصلي اين تسهيلات گفت: قرار شد پرداخت وام ازدواج فرزندان بازنشستگان و وظيفه‌بگيران در چهار دوره و هر دوره براي يك‌هزار فقره اجرايي شود.
معاون توسعه مديريت و منابع صندوق بازنشستگي كشوري تصريح كرد: اين تسهيلات ۲۰ ميليون تومان و با اقساط ۶۰ ماهه (۵ ساله) بوده كه غير از ثبت‌نام اينترنتي و تحويل مدارك به استان‌ها جهت راستي‌آزمايي، هيچ گونه شرايط خاص و پيچيده‌اي براي دريافت مثل داشتن ضامن و اسناد بانكي و مالي ندارد كه پس از تاييد نهايي، مبلغ وام به حساب شخص بازنشسته متقاضي و مشمول به تعداد تسهيلات در نظر گرفته شده، واريز خواهد شد.
شعباني همچنين يادآور شد: در اين دوره، براي دريافت وام ازدواج فرزندان بيش از ۲۹ هزار نفر درخواست خود را ثبت كردند كه از اين ميان و در گام نخست، با توجه به منابع در اختيار، حدود يك‌هزار نفر مشمول و واجد شرايط دريافت اين تسهيلات شدند.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.