• ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3689 -
  • ۱۳۹۵ پنج شنبه ۱۸ آذر

با حكم فرمانده كل قوا

رييس‌جديد سازمان بسيج منصوب شد

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي فرمانده معظم كل قوا با صدور حكمي سردار سرتيپ پاسدار غلامحسين غيب‌پرور را به سمت «رييس سازمان بسيج و جانشين فرمانده كل سپاه در امور بسيج» منصوب كردند.
متن حكم رهبر معظم انقلاب اسلامي به شرح زير است:
بسم‌الله الرحمن الرحيم
سردار سرتيپ پاسدار غلامحسين غيب‌پرور
نظر به انتصاب سردار سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي در سمت «معاون فرهنگي و اجتماعي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي» و بنا به پيشنهاد فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و تعهد و شايستگي و تجارب ارزنده، شما را به سمت «رييس سازمان بسيج و جانشين فرمانده كل سپاه در امور بسيج» منصوب مي‌كنم. ارتقاي حضور سازمان يافته‌تر مردم (به ويژه جوانان عزيز) و اعتلاي بسيج در عرصه‌هاي مورد نياز انقلاب اسلامي (مثل علم، فرهنگ، دفاع و خدمات رساني)، ايجاد و ساماندهي مجموعه‌هاي انديشه‌ورز و رصدگر در تمام سطوح به خصوص در ستاد بسيج براي راهبردنگاري و رصد فعاليت‌ها و جلوگيري از نفوذ دشمن، ايجاد سازوكار قطعي براي تقويت هم‌افزايي اقشار و همكاري و هماهنگي با دستگاه‌هاي ذي‌ربط، مورد انتظار است. از زحمات و تلاش‌هاي موثر و مخلصانه سردار سرتيپ بسيجي محمدرضا نقدي در دوره تصدي اين مسووليت تشكر و قدرداني مي‌كنم. توفيقات همگان را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.