• ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3805 -
  • ۱۳۹۶ شنبه ۲۳ ارديبهشت

خبر كوتاه

توليد  پروژه‌هاي الف و سريال‌هاي ماه رمضان

علي حميدي، قائم‌مقام سيمافيلم از توليد 12 پروژه الف وي‍‍‍ژه در صدا و سيما خبر داد. به گفته او پروژه سريال حضرت موسي اكنون در مرحله برآورد است و چون پروژه‌هاي الف ويژه مقدمات سخت و سنگيني براي نهايي شدن دارند پيش توليد اين سريال هم به طول مي‌انجامد. مدتي است كه فعاليت‌ها براي توليد سريال حضرت موسي به طور مداوم در حال انجام است. همچنين يك آرت‌بوك هم براي اين پروژه فعال شده است.  وي همچنين درباره پروژه «سلمان فارسي» كه قرار است داوود ميرباقري آن را بسازد، گفت: «متن اين سريال در حال بازنويسي است و اين مجموعه هم جزو كارهايي است كه در حال فعاليت است. ما حدود ۱۲ سريال الف ويژه داريم كه تعداي مشترك با سازمان اوج و تعدادي از آنها نيز درباره دفاع مقدس است و بايد ديد كداميك را براساس همين برنامه‌ريزي‌ها به توليد برسانيم.  او فيلم سه سريال «نفس»، «سر دلبران» و «ديباجي» را به عنوان گزينه‌هاي اصلي سريال‌هاي رمضان ۹۶ معرفي كرد و گفت: فعلا اين سريال‌ها گزينه‌هاي قطعي ما هستند.  حميدي با بيان اينكه سريال‌هاي مناسبتي ممكن است تا لحظه آخر دستخوش تغييراتي شوند، اظهار كرد: در حال حاضر براي ماه مبارك رمضان سريال «نفس» براي شبكه سه سيما، سريال «سر دلبران» براي شبكه دو سيما و سريال «ديباجي» براي شبكه يك در نظر گرفته شده‌اند. از نظر ما اين سه گزينه قطعي است، اما باز هم شرايط بسيار تاثيرگذاراست؛ همان طور كه مي‌دانيد امسال اذان مغرب ساعت ۱۰ دقيقه به ۹ شب است و به همين خاطر هم كنداكتور شبكه‌ها بسيار فشرده خواهد بود؛ البته اين تصميمات بر عهده معاونت سيما است كه ان‌شاءالله بعد از ايام انتخابات به اين موضوع پرداخته مي‌شود.  ايسنا


نقاشي منتسب به«باب ديلن» تقلبي از آب درآمد
يك موسسه هنري پس از دو سال متوجه شد ۱۰ هزار پوند را صرف خريد يك اثر نقاشي با امضاي جعلي «باب ديلن» كرده است. به نظر مي‌رسد جاعلان هنري تمركز ويژه‌اي روي نقاشي‌هاي «باب ديلن» هنرمند، خواننده و ترانه‌سراي امريكايي برنده نوبل گذاشته‌اند. يك مركز خريد و فروش كتاب و نقاشي‌هاي آنتيك به اشتباه براي خريد يك نقاشي با امضاي «ديلن» ۱۰ هزار پوند از سرمايه خود را از دست داده است. اين اثر جعلي سال ۲۰۱۴ به عنوان يكي از كارهاي سال ۱۹۶۸ «باب ديلن» در يك حراجي به فروش رسيد. كارشناسان هنري در موسسه «پيتر هارينگتون» كه خود در حوزه كتاب‌ها و طراحي‌هاي آنتيك تخصص دارند، متوجه شده‌اند قرباني كلا‌هبرداري بزرگي شده‌اند. در اين ميان، حراجي‌اي كه اين اثر را عرضه كرده بود، اعلام كرده هيچ مسووليتي را نمي‌پذيرد.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.