• ۱۳۹۹ جمعه ۲۰ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3886 -
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۳۱ مرداد

از سوي سازمان امور مالياتي

بخشنامه معافيت مالياتي شركت‌هاي تامين سرمايه ابلاغ شد

رييس كل سازمان مالياتي بخشنامه‌اي را ابلاغ كرد كه طبق آن هزينه‌هاي مالي شركت‌هاي تامين سرمايه و باني اوراق بهادار به عنوان هزينه قابل قبول مالياتي پذيرش شده و از سال ۹۴ بايد لحاظ شود. سيدكامل تقوي نژاد بخشنامه‌اي را ابلاغ كرد كه كارمزد شركت‌هاي تامين سرمايه بابت انتشار اوراق و هزينه‌هاي تامين مالي باني معاف از ماليات خواهد شد كه اين امر جذابيت‌هاي انتشار در بازار سرمايه را افزايش مي‌دهد.
همچنين، هزينه مالي باني بابت انتشار اوراق بهادار و به علاوه كارمزد پرداختي به شركت‌‌هاي تامين سرمايه از بابت تعهد پذيره‌نويسي و بازارگرداني اوراق در هر دوره جزو هزينه‌هاي قابل قبول باني اوراق بهادار پذيرفته مي‌شود.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.