• ۱۳۹۸ سه شنبه ۱ مرداد
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 9220 -
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۱۲ مهر

درخواست فراكسيون اميد براي تجديدنظر احكام فعالان‌اصلاح‌طلب

احكام صادر شده براي هفت چهره شاخص اصلاح‌طلب با واكنش‌هاي بسياري مواجه شده است. روز گذشته فراكسيون اميد مجلس شوراي اسلامي هم از موضع رسمي اين فراكسيون در اين مورد خبر داد. سخنگوي فراكسيون اميد مجلس شوراي اسلامي با اشاره به جلسه صبح ديروز هيات رييسه فراكسيون گفت كه اعضاي فراكسيون اميد ضمن انتقاد به احكام صادره براي فعالان سياسي اصلاح‌طلب خواستار تجديد نظر در اين زمينه هستند.
به گزارش ايسنا، بهرام پارسايي، اظهار داشت: جلسه صبح ديروز هيات رييسه فراكسيون اميد به رياست عارف برگزار شد و در اين جلسه موضوع صدور احكام چند تن از فعالان سياسي اصلاح‌طلب مورد بررسي قرار گرفت. به اعتقاد ما احكام صادره بيش از آنكه جنبه قضايي داشته باشد، جنبه سياسي دارد. وي افزود: با توجه به اينكه كشور در شرايط فعلي نيازمند انسجام و همدلي است، درخواست ما از قوه قضاييه اين است كه نسبت به تجديد نظر در احكام صادره اقدام كند. سخنگوي فراكسيون اميد همچنين يادآور شد: از نظر ما اين سياست غلطي است كه اصلاح‌طلبان همواره بايد با تهديد مواجه شوند و اين سياست غلط بايد تغيير كند. وي همچنين گفت كه موضوع تغييرات در وظايف اعضاي هيات رييسه و همچنين تغييرات اساسنامه اين فراكسيون در جلسه امروز (ديروز) مورد بررسي قرار گرفته است.

 

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.