• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3927 -
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۰ مهر

روايت عاشقانه يك پدر و پسر در «آتش زندان»

رماني تازه از ابراهيم دمشناس با عنوان «آتش زندان» از سوي نشر نيلوفر روانه بازار كتاب شد. به گفته نويسنده اين اثر، رمان آتش زندان سرگذشت دو پدر و پسر است كه در طول پنج سفر ميان خوزستان و خراسان روايت مي‌شود.
وقايع رمان در برهه تاريخي رضاشاه تا سال‌هاي پس از جنگ ايران و عراق روي مي‌دهند و در مناسبتي با پيرنگي از شاهنامه تعريف مي‌شود. نويسنده اين رمان بر اين باور است كه اين اثر برآمده از سنت ادبي زبان فارسي كهن بوده و به استقبال ادبياتي ديگر و نو مي‌رود و شايد از همين رو آتش زندان را بتوان رماني دايره‌المعارفي دانست. اين رمان را نشر نيلوفر در ۷۸۴ صفحه منتشر كرده است.

 

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.