• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3927 -
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۰ مهر

مشاركت شهروندان، توسعه پايدار شهر را رقم مي‌زند

اصغر نصيري، شهردار كلانشهر كرج در ديدار با معتمدين محلات، خواستار همفكري و مساعدت مسوولانه و دلسوزانه هر چه بيشتر شهروندان در اداره امور شهر شد و گفت: توسعه پايدار شهر با مشاركت همه‌جانبه شهروندان كرجي ميسر مي‌شود.
نصيري در اين نشست پس از شنيدن نقطه نظرات و پيشنهادات معتمدين محلات، بر اهميت همكاري و همفكري مسوولانه شهروندان و مجموعه مديريت شهري براي رسيدن به توسعه همه‌جانبه ايران كوچك تاكيد كرد.
شهردار كرج عنوان كرد: شهرداري و شوراي اسلامي شهر اين كلانشهر براي دستيابي به اهداف خود نيازمند مشاركت همه‌جانبه شهروندان است تا از اين طريق بتوان عمران و ثبات پايدار را براي شهر رقم زد؛ در حال حاضر علاوه بر اهميت اقدامات عمراني و خدماتي در شهر، توجه به زيرساخت‌هاي فرهنگي و استفاده از فرهنگ ايراني- اسلامي براي مرتفع ساختن معضلاتي كه از هجوم بر پيكره فرهنگ ايجاد شده‌اند، نيز بسيار ضروري به حساب مي‌آيد.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.