• ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۸ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3927 -
  • ۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۰ مهر

مشتاقي: نوروزي بايد از فيلتر انتخابي عبور كند

بهرام مشتاقي، عضو شوراي فني تيم‌هاي ملي كشتي فرنگي درباره ابراز تمايل اميد نوروزي براي بازگشت به كشتي و حضورش در جام جهاني، ‌گفت: خوشحالم كه قهرمانان خوب كشورمان يكي پس از ديگري برمي‌گردند. قدم تمام اين قهرمانان روي چشم، اما همه بايد طبق فرآيند از فيلتر انتخابي عبور كنند. امتيازاتي را كه پيش از اين براي برخي قهرمانان در نظر مي‌گرفتيم ديگر تمام شد؛ هر كدام از قهرمانان مي‌خواهند برگردند بدون شك هدفشان سربلندي ايران است. به تمام آنها افتخار مي‌كنيم، اما اينقدر استعداد داريم كه همه مي‌خواهند براي تيم ملي جانشان را فدا كنند.
خوشبختانه كشتي فرنگي روند مثبتي را طي كرده است؛ قطعا كشتي آزاد هم سال آينده در مسابقات جهاني اعاده حيثيت خواهد كرد. يك روز هم اين تلنگر به كشتي فرنگي وارد شد؛ خوشبختانه بسترسازي سال‌هاي اخير به ثمر نشسته است و آينده كشتي فرنگي را تا المپيك 2020 خوب مي‌‌بينم كه اميدوارم در المپيك توكيو حداقل يكي - دو فيناليست داشته باشيم. كشتي فرنگي در مسير خوبي قرار گرفته است و كشتي‌گيران جوان ما اعتماد به نفس لازم را به دست آورده‌اند. حتي امسال در مسابقات جهاني نيز شانس كسب 5 مدال و حتي يك فيناليست و يك طلا را هم داشتيم. خوشحالم كه اين روند روز به روز در تمام رده‌ها با اتفاقات مثبت و خوب طي مي‌شود.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.