• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3954 -
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ آبان

فرماندار قصر‌شيرين:

آب خوردني ما آلوده شده است

فرامرز اكبري، فرماندار قصرشيرين، در گفت‌وگو با «اعتماد» در خصوص آخرين وضعيت اين شهرتا عصر ديروز گفت: الان وضعيت شهر تقريبا آرام است. ولي بيشترين حجم خسارت در خود شهر قصرشيرين است. كما اينكه از 5 نفر فوت شده اين حادثه در شهر ما نيز، 4 نفر از مردم شهر و يك نفر از ميان نظاميان منطقه بوده‌اند. 40 نفر مصدوم ما نيز اكثرا از ميان اهالي خود قصرشيرين هستند. وي در مورد ميزان خسارت ناشي از اين زلزله گفت: تقريبا 80 درصد از ساختمان‌هاي قصرشيرين بين 10 تا 50 درصد خسارت ديده‌اند و ديوار اكثر ساختمان‌ها ترك برداشته است.
اكبري يكي از بزرگ‌ترين مشكلات زلزله‌زدگان اين شهر را كمبود چادرهاي اسكان عنوان كرد و گفت: متاسفانه با وجود پيگيري‌هاي ما هنوز چادر براي ما ارسال نشده است و به همين دليل نمي‌دانيم مردمي كه خانه‌هاي‌شان را ازدست داده‌اند و محلي براي سكونت ندارند، امشب را چگونه سپري خواهند كرد.
فرماندارقصرشيرين در ادامه با ذكر اينكه 3-2 نقطه براي اسكان حادثه‌ديدگان در نظر گرفته شده، گفت: با رسيدن چادرها، كمپ‌هاي‌مان در اين نقاط داير خواهند شد.
وي همچنين با ذكر اينكه هنوز نتوانسته‌ايم مشكل آب شهروندان را حل كنيم، گفت: خوشبختانه گاز و برق شهر و منطقه وصل است. تنها مشكل ما مشكل آب است كه به خاطر زلزله منابع آب زير‌زميني ما آلوده و گل‌آلود شده و قابل استفاده به عنوان آب شرب نيست. براي همين نياز مبرمي به بطري‌هاي آب و بسته‌بندي شده داريم.

 

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.