• ۱۳۹۷ سه شنبه ۲۷ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3954 -
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ آبان

نشست كاپيتان سابق تيم ملي با رييس فدراسيون فوتبال درباره فساد

دايي: بايد با فساد جدي مبارزه كرد

نشست مشترك مهدي تاج و علي دايي صبح روز دوشنبه برگزار شد كه اعضا در اين جلسه به بررسي بحث فساد پرداخته و معتقد بودند كه بايد كار كارشناسي در اين زمينه صورت بگيرد تا اين معضل از جامعه فوتبال ريشه‌كن شود.
علي دايي، پيشكسوت و كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال ضمن تسليت به جامعه ايران به خاطر درگذشت تعدادي از هموطنان عزيزمان در غرب كشور در حاشيه جلسه خود با مهدي تاج گفت: بايد كمپيني را درست كرد تا جامعه فوتبال، فدراسيون فوتبال و همه آحاد ورزش كشور با ياري رساندن به اين عزيزان، شرايط مناسب را فراهم كنند. در واقع انتظار ما اين است كه با آسيب‌ديدگان اين زلزله همدردي كنيم و هر آنچه در توان‌مان هست، از آنها دريغ نكنيم.
كاپيتان سابق تيم ملي فوتبال درباره بحث فساد و موضوعاتي كه اخيرا در اين خصوص مطرح شده است، گفت: انتظار ما اين است كه با بحث فساد به صورت جدي برخورد و با كار كارشناسي و اجراي برنامه‌هاي مختلف، اين معضل ريشه‌كن شود.
فساد در جامعه وجود دارد و فوتبال نيز از اين قاعده مستثني نيست. بر همين اساس معتقدم نبايد بيش از حد بحث فساد در فوتبال را برجسته كرد و با سياه‌نمايي شرايطي فراهم شود كه اين رشته پرطرفدار مظلوم واقع شود.
فدراسيون فوتبال در‌راستاي بررسي و رفع معضلات فساد در فوتبال، قول هرگونه همكاري را داد تا با استفاده از داشته‌هاي خود و همكاري با كميته اخلاق، پليس امنيت و دستگاه‌هاي نظارتي بتواند در رفع اين مساله بكوشد. در واقع اين موضوع نياز به كار كارشناسي، تحقيقي و برنامه‌ريزي دقيق و زيربنايي دارد كه بايد ساختارش شكل بگيرد و باشگاه‌ها در كنار هيات‌هاي فوتبال استان‌هاي سراسر كشور در اين زمينه فعاليت‌هاي گسترده‌اي انجام دهند. اگر حمايت و همدلي جامعه فوتبال در اين بخش وجود داشته باشد بدون شك مي‌توان شاهد نتايج موثري در رفع اين معضل بود.
تاج از پيشنهاد جلسه با كليه دست‌اندركاران و پيشكسوتان فوتبال استقبال و اعلام كرد كه با اعضاي كميته‌هاي اخلاق و انضباطي و همچنين دستگاه‌هاي نظارتي، جلسه‌اي در اين خصوص برگزار خواهد كرد و از اظهارنظرات گفته شده به هيچ‌وجه ناراحت نبوده و اين مطالب را موجب رشد و شكوفايي فوتبال مي‌داند.
وي در پايان در خصوص روند آماده‌سازي تيم ملي فوتبال جهت حضور در رقابت‌هاي جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه گفت: اميدوارم شرايط براي ملي‌پوشان به‌گونه‌اي فراهم شود كه بتوانند با برگزاري تمرينات و ديدارهاي تداركاتي، آمادگي لازم را كسب كنند. براي تيم ملي فوتبال ايران در ميادين پيش‌رو و بازي‌هاي جام‌جهاني آرزوي موفقيت دارم.

 

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.