• ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3955 -
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ آبان

رهبر انقلاب با اشاره به زلزله تاكيد كردند

جاري شدن خون محبت و همياري در رگ‌هاي جامعه

حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، رهبر معظم انقلاب اسلامي سه‌شنبه‌شب در جلسه‌اي با حضور روساي قواي سه‌گانه و تني چند از مسوولان كشور با ابراز تاسف عميق از حادثه بسيار تلخ زلزله كرمانشاه و با تقدير از حضور مسوولان در مناطق زلزله‌زده و همدردي با مردم تاكيد كردند: اين همدردي‌ها بايد در عرصه عمل و كمك به مردم با قوت ادامه پيدا كند تا از مشكلات و رنج مردم بكاهد.
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي با اشاره به داغدار شدن مردم كرمانشاه در اين حادثه گفتند: ما در اين غم با مردم دلاور و مرزبانان دلير استان كرمانشاه شريك هستيم.  رهبر انقلاب اسلامي افزودند: مصيبت و فقدان عزيزان تلخ و سخت است اما اميدواريم خداوند متعال سكينه و آرامش خود را بر دل‌هاي خانواده‌هاي داغدار نازل، و چشمان آنان را به لطف و رحمت خود روشن كند. ايشان، جاري‌شدن خون محبت و همياري در رگ‌هاي جامعه اسلامي را از تاثيرات اين‌گونه حوادث دانستند و گفتند: اين حوادث همه را به حضور در صحنه‌هاي همياري وارد مي‌كند و اميدواريم در اثر اين محبت و برادري، بركات الهي شامل حال مردم دلاور سرزمين پهلوان‌پرور كرمانشاه و همه ملت ايران شود.
حضرت آيت‌الله خامنه‌اي، حادثه تلخ اخير را آزمايشي الهي و ميداني براي اداي وظيفه مسوولان برشمردند و افزودند: در اين دو روز مسوولان از جمله رييس‌جمهور محترم با حضور در ميان مردم مصيبت‌زده با آنان همدردي كردند و اميدواريم اين همدردي‌ها در عرصه عمل و كمك به مردم نيز با قوت ادامه يابد و از مشكلات و درد و رنج مردم با توجه به هواي سرد و در پيش‌بودن فصل دشوار سرما بكاهد.
در اين جلسه، آقاي روحاني، رييس‌جمهور نيز با اشاره به تلاش همه دستگاه‌ها در عمليات امداد و نجات و رسيدگي به حال مجروحان و بازماندگان حادثه، گفت: اين حادثه براي ما يك امتحان و آزمايش است و از همه دستگاه‌هايي كه تلاش كرده و مي‌كنند از جمله نيروهاي مسلح كه بسيار خوب وارد عمل شدند، تشكر مي‌كنم.

 

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.