• ۱۳۹۷ يکشنبه ۱ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3955 -
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۴ آبان

روزنامه فرانسوي اكيپ مدعي شد

احتمال جريمه سنگين پاري‌سن‌ژرمن به خاطر نيمار

تيم فوتبال پاري‎سن‌ژرمن مجبور است تا پايان فصل جاري ۷۵ ميليون يورو به بودجه‎اش اضافه كند، در غير اين صورت قانون فيرپلي مالي برايش دردسرساز مي‎شود؛ مساله‌اي كه از همان ابتدا به نظر مي‌رسيد براي پاريسي‌ها دردسرساز خواهد شد و حالا بيشتر از قبل به چشم مي‌آيد. ديروز روزنامه فرانسوي اكيپ در گزارشي نوشت: در ماه سپتامبر يوفا تحقيقات درباره مساله فيرپلي مالي پاري‎سن‌ژرمن را آغاز كرد.
درست زماني كه اين تيم نيمار و كيليان امباپه را در ازاي ارقام نجومي به خدمت گرفت. يوفا به اين باشگاه اطلاع داده كه بايد بودجه اين باشگاه ۷۵ ميليون يورو افزايش پيدا كند و براي اين كار چند گزينه دارد. يكي از گزينه‎ها فروش بازيكن است. اين گزينه البته گزينه مورد علاقه مالك ثروتمند باشگاه نيست و امري هم دوست ندارد بازيكني از اين تيم در ماه ژانويه از آنها جدا شود. اما اين سريع‎ترين راه براي تامين بودجه است. روش ديگر افزايش رقم حق پخش تلويزيوني است كه براي آن لازم است اين تيم به روند قابل قبول و مورد علاقه هوادارانش در ليگ فرانسه و ليگ قهرمانان اروپا ادامه دهد. گزينه بعدي مورد بليت فروشي است.
با آمدن نيمار و امباپه پي‏اس‎جي به راحتي مي‏‎تواند قيمت بليت‎ها را افزايش دهد و البته بايد مراقب باشد هواداران اين تيم اعتراض نكنند. روش ديگر توسعه فروش محصولات مربوط به باشگاه است. نيمار و امباپه به اين تيم ملحق شدند و شايد در سراسر دنيا هواداران اين تيم علاقه بيشتري به خريد لباس‌ها و وسايل ورزشي اين باشگاه داشته باشند.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.