• ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3969 -
  • ۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر

مشخص شدن محلات پايلوت براي تحقق سند توسعه محلات در كرج

شهردار كرج با بيان اينكه سند توسعه محلات شهر در حال تدوين است، گفت: مديران مناطق و مسوولان ذيربط بايد محله‌هاي اولويتدار را در هر منطقه به عنوان محله پايلوت مشخص كنند تا اين طرح در پايان آذرماه سال جاري قدرت اجرايي لازم را داشته باشد. به گزارش پايگاه خبري مديريت شهري كرج، اصغر نصيري بيان كرد: برنامه‌ريزي در مقياس كوچك‌ يعني محلات، از جمله اهداف شهرداري كرج است كه در اين راستا تدوين سند توسعه محلات در حال انجام است.
شهردار كرج افزود: در اين زمينه بايد به گونه‌اي سياستگذاري شود كه از تمامي نيازهاي مردم در محلات آگاهي پيدا كرد و افزايش سرانه‌هاي خدماتي، اجتماعي و فرهنگي را براساس خواسته‌هاي شهروندي محقق ساخت.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.