• ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4000 -
  • ۱۳۹۶ شنبه ۲۳ دي

روز سرنوشت‌ساز بسكتبال

مجمع انتخاباتي فدراسيون بسكتبال ساعت ۱۰ صبح امروز بيست و سوم دي برگزار مي‌شود و اهالي اين رشته منتظر هستند تا رييس جديد خود را بشناسند.
مدعيان اصلي رسيدن به صندلي رياست دنياي توپ و تور كه تعدادشان به اندازه انگشت‌هاي يك دست هم نيست بايد راي مجمع فدراسيون را بگيرند و در اين رقابت پيروز شوند. بسكتبال آخرين فدراسيوني است كه قبل از انتخابات كميته ملي المپيك رييسش را مي‌شناسد و سر و سامان مي‌گيرد. بعد از دو سال كه مجمع انتخاباتي بازهم به محمود مشحون راي داد و او را به عنوان رييس انتخاب كرد حالا مرد پير بسكتبال بازنشست شده و ديگر خودش در مجمع نيست و بايد ديد خانواده صاحب راي بسكتبال براي فصل‌هاي بدون مشحون چه تصميمي خواهد كرد. ۲۴ نفر براي حضور در مجمع انتخاباتي فدراسيون بسكتبال ثبت نام كردند كه از ميان آنها ۱۵ نفر صلاحيت‌شان براي حضور در مجمع فردا تاييد شد. رضا مهندسي، جواد داوري، بهروز منتقمي، سيد مهرداد هاشمي، رمضانعلي دولو، مهرداد آگين، مازيار ناظمي، سيد حسن طباطبايي، كرم‌الله عليمرادي، رضا درويش، رامين طباطبايي، حسن ميرزا آقابيك، داريوش سليمي و محمد رضاعلي نفرات تاييد شده هستند و جز عليپور كه اعلام انصراف كرده باقي در مجمع انتخاباتي شركت خواهند كرد.ايسنا

 

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.