• ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4000 -
  • ۱۳۹۶ شنبه ۲۳ دي

قرعه آسان رئال و بارسلونا در كوپا دل‌ري

با پايان بازي‌هاي مرحله يك‌هشتم نهايي جام حذفي اسپانيا، قرعه‌كشي بازي‌هاي اين تورنمنت در مرحله يك چهارم نهايي انجام شد كه بر اين اساس تيم فوتبال بارسلونا، مدافع عنوان قهرماني رقابت‌ها بايد به مصاف رقيب همشهري‌اش اسپانيول برود. رئال مادريد اما كار آساني‌تر خواهد داشت، چرا كه برابر لگانس قرار گرفت. در اين مرحله اتلتيكو مادريد با سويا مصاف مي‌دهد و والنسيا با آلاوس.
بازي‌هاي دور رفت مرحله يك چهارم نهايي جام حذفي طي روزهاي 16 و 17 ژانويه (26 و 27 دي) در خانه تيم‌هاي لگانس، اسپانيول، اتلتيكو مادريد و والنسيا و بازي‌هاي دور برگشت روزهاي 23 و 24 ژانويه (سوم و چهارم بهمن) در خانه تيم‌‌هاي رئال مادريد، بارسلونا، سويا و آلاوس برگزار مي‌شوند. تسنيم

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.