• ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۹ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4027 -
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ بهمن

الو... اعتماد

ما جنوبي‌ها چه گناهي كرده‌ايم كه بعد از جنگ و دربه‌دري و آوارگي و كشته و جانباز شدن و از دست دادن زار و زندگي‌مان، حالا هم بايد با گرد و غبار مبارزه كنيم و از تاثيرات ناشي از آن جان و سلامتي‌مان را از دست بدهيم؟ واقعا مسوولان جان اين همه مردم براي‌شان ارزشي ندارد؟ نمي‌خواهند فكري به حال ما كنند؟

09160008512

رييس اتحاديه تاكسيراني ! اين چه داستاني است كه ما مسافران تاكسي موظف هستيم هميشه پول خرد داشته باشيم اما راننده تاكسي‌ها هيچ‌وقت به خودشان زحمت نمي‌دهند كه پول خرد داشته باشند؟ بعد راننده خيلي راحت به من مسافر مي‌گويد ببخشيد من خرد ندارم و بقيه پولم را پس نمي‌دهد . 09120006793

براي من سوال است كه اين همه مسوولان مي‌گويند مردم از وسايل نقليه شخصي استفاده نكنند، چه شرايطي براي مردم فراهم كرده‌اند؟ مگر مي‌شود در اين پايتخت خاكستري و اين همه آلودگي هوا قدم زد؟ تازه اكثر كوچه‌ها پياده‌روهاي نامناسبي دارند يا اصلا پياده‌رو ندارند. ما كجا قرار است در امنيت و آرامش پياده‌روي كنيم؟ و ثانيا در پياده‌رو هستي بايد مثل يويو هي اينور آنور كني.

09360008941

به عنوان مخاطبي كه هر روز روزنامه‌هاي مهم را مطالعه مي‌كنم احساسم اين است كه درباره زلزله‌زدگان كوهبنان كرمان نشريات خيلي كم‌كاري مي‌كنند. چند روز قبل كه به خاطر كار شخصي به كرمان سفر كرده بودم متوجه شدم هنوز خيلي از زلزله‌زده‌ها كانكس ندارند. 8873... 0937

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.