• ۱۳۹۷ يکشنبه ۲۹ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4027 -
  • ۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ بهمن

شهرداري تبريز قهرمان ليگ برتر بسكتبال شد

تيم بسكتبال شهرداري تبريز در ديداري نفسگير برابر مهرام برنده شد و قهرمان اين فصل از مسابقات ليگ برتر شد. شاگردان مهران حاتمي كه در مسابقه آخر فينال ليگ ميزبان مهرامي‌ها بودند در اين ديدار با نتيجه ٨٥- ٧٣حريف خود را شكست دادند و قهرمان ليگ برتر نام گرفتند. در اين مسابقه شاگردان مهران حاتمي كه ميزبان بودند بازي را بهتر شروع كردند و در دو كوارتر نخست با نتايج ٢٧ بر ١٦ و ٢٢ بر ١٩ به برتري رسيدند و نيمه اول را با قدرت به سود خود تمام كردند اما با آغاز كوارتر سوم مهرامي‌ها به بازي برگشتند و اختلاف را كاهش دادند. مهمان در كوارتر سوم ٢٧ بر ١٦ برنده شد و اختلاف كاهش زيادي داشت. كوارتر پاياني مسابقه حساسيت بسيار زيادي داشت و دو تيم نزديك به هم پيش مي‌رفتند كه در پايان اين شهرداري تبريز بود كه توانست اين كوارتر را ٢٠ بر ١١ به سود خود تمام كند و در نهايت ٨٥- ٧٣ به برتري برسد. نكته جالب توجه دقايق پاياني اعتراض شديد مهرامي‌ها به داوري بود. همچنين مسوولان برگزار‌كننده مسابقه در چند دقيقه پاياني تقريبا جشن قهرماني را به پا كردند كه اين موضوع نيز با انتقاد مهرامي‌ها همراه بود. اعتراض به اين بود كه چرا در شرايطي كه بازي ادامه دارد با ميكروفن تماشاگران را براي برگزاري جشن آماده مي‌كنند. در يك دقيقه پاياني بازيكنان كليدي مهرام مرتكب ٥ خطا شده بودند و چهره‌هاي جوان اين تيم به ميدان رفتند. رامين طباطبايي، رييس و علي توفيق، دبير فدراسيون بسكتبال مهمانان ويژه اين بازي بودند.

مسابقه در سالن شهيد تواناي تبريز برگزار شد و توسط تماشاگران كاملا پر بود. اين سالن مشكلات فني ديدارهاي قبل را نداشت اما بازيكنان بازهم مشكل امكاناتي نظير سرويس بهداشتي داشتند. اين فصل از ليگ برتر بسكتبال با قهرماني مهرام، نايب قهرماني شهرداري تبريز و سومي پتروشيمي به پايان رسيد. پس از پايان مسابقه سالن براي برگزاري جشن قهرماني و اهداي كاپ آماده شد.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.