• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۹ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4065 -
  • ۱۳۹۷ دوشنبه ۲۷ فروردين

خبر

عضو كانون صنفي معلمان آزاد شد

گروه اجتماعي | روز گذشته محمد حبيبي، معلم و فعال صنفي آزاد شد. حبيبي دوازدهم اسفند ماه سال 96 در مقابل هنرستان محل تدريسش بازداشت شده بود. پس از پيگيري‌هاي خانواده و ساير فعالان صنفي، سرانجام در آخرين روزهاي اسفندماه قرار بازداشت اين معلم به وثيقه تبديل و روز گذشته آزاد شد.

 

ضرب و شتم فعالان ميراث فرهنگي در بافت تاريخي شيراز

گروه اجتماعي | يكي از فعالان ميراث فرهنگي شيراز در حالي كه براي ممانعت از تخريب خانه‌هاي تاريخي شيراز به محدوده شرقي حرم شاهچراغ رفته بود، توسط مسوولان طرح توسعه حرم مورد ضرب و شتم قرار گرفت. اين فعال حوزه ميراث فرهنگي به «اعتماد» گفت: «از ناحيه سر و گردن و دستم آسيب ديدم.» اين فعال فرهنگي مي‌گويد از كساني كه او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند شكايت كرده اما هنوز به نتيجه‌اي نرسيد ه است. بافت تاريخي شيراز از ارزشمندترين بافت‌هاي تاريخي كشور است كه با وجود مخالفت‌هاي شوراي شهر و فعالان ميراث فرهنگي اين شهر سال‌هاست تخريب مي‌شود. به گفته فعالان ميراث فرهنگي از سال 74 تاكنون بالغ بر 900 پلاك تاريخي در جريان توسعه حرم شاهچراغ تخريب شده است و اين تخريب‌ها همچنان ادامه دارد.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.