• ۱۴۰۱ چهارشنبه ۸ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
صفحه ویژه

30 شماره آخر

  • شماره 5082 -
  • ۱۴۰۰ پنج شنبه ۴ آذر

ويژه

پنجمين دوره جشنواره بازيسازان مستقل ايران با حمايت همراه اول برگزار مي‌شود
پنجمين دوره جشنواره بازيسازان مستقل ايران دي‌ماه امسال با حمايت چند ميليارد ريالي مركز تحقيق و توسعه همراه اول برگزار مي‌شود.به گزارش اداره كل ارتباطات شركت ارتباطات سيار ايران، به منظور سرمايه‌گذاري و توسعه محصولات برگزيده در حوزه بازي، همراه اول با يك ميليارد ريال جايزه نقدي و چندين ميليارد ريال جايزه غيرنقدي بزرگ‌ترين حامي جشنواره بازيسازان مستقل ايران شد.اختتاميه پنجمين دوره جشنواره بازيسازان مستقل ايران كه ارسال آثار تا پايان آذرماه تمديد شده است، دي ماه سال جاري برگزار مي‌شود. نگاه ويژه به بازي‌هاي آموزشي و مهارتي و همراه با سرگرمي از اهداف حمايت همراه اول از اين جشنواره عنوان شده است.
مركز تحقيق و توسعه همراه اول در راستاي استراتژي شركت ارتباطات سيار ايران، ماموريت حمايت از بازيسازان در حوزه بازي‌هاي آموزشي و مهارتي و همچنين جدي را برعهده دارد و با توافق صورت گرفته با دبيرخانه جشنواره بازيسازان مستقل ايران بسته‌هاي حمايتي براي فعالان اين حوزه در نظر گرفته است.
طبق اعلام اين اپراتور، اين فرآيند هميشگي بوده و امكاناتي نظير سرمايه‌گذاري و استقرار تيم‌هاي برگزيده و داراي محصول باكيفيت در دستور كار اولين و بزرگ‌ترين اپراتور تلفن همراه كشور قرار دارد.


همراه اول دارنده بيشترين تعداد مشتركان اينترنت پرسرعت موبايل در ايران
سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي به تازگي گزارش وضعيت سه ماهه دوم سال 1400 اپراتورهاي ارتباطي را منتشر كرده كه «وضعيت توسعه ارتباطات پهن باند سيار» يكي از مهم‌ترين مقولات مندرج در اين گزارش است. به گزارش ايلنا، براساس اين گزارش، اپراتور همراه اول با دارا بودن 10 ميليون و 211 هزار اشتراك 3G، بيش از 38 ميليون اشتراك 4G و مجموعا 48 ميليون و 225 هزار اشتراك، صدرنشين «تعداد مشتركان اينترنت پرسرعت موبايل» است.پس از همراه اول، اپراتور ايرانسل با 5 ميليون و 410 هزار اشتراك 3G، 32 ميليون و 688 هزار اشتراك 3G و مجموعا با 38 ميليون و 99 هزار اشتراك با 10 ميليون اشتراك كمتر نسبت به همراه اول، در رتبه دوم قرار دارد.اپراتور رايتل نيز در رتبه سوم قرار دارد. رايتل 753 هزار اشتراك 3G، 3 ميليون و 275 هزار اشتراك 4G و مجموعا 4 ميليون و 29 هزار اشتراك در اختيار دارد.لازم به ذكر است كه مجموع اشتراك 3G و 4G در كشور 90 ميليون 354 هزار است كه 53.3 درصد آن متعلق به همراه اول است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون