• ۱۴۰۱ پنج شنبه ۲۰ مرداد
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
صفحه ویژه

30 شماره آخر

  • شماره 4948 -
  • ۱۴۰۰ پنج شنبه ۲۰ خرداد

بنرسوزي در قم، پالس ديدار به واشنگتن

عبدالناصر همتي هم همگام با ساير كانديداها ديروز تصميم گرفت كه ستادهاي انتخاباتي خود را گسترش دهد. او در احكامي جداگانه رييس و اعضاي ستاد خود در تهران را منصوب كرد. براساس اين احكام، بهرام فياضي به عنوان رييس ستاد استان تهران عبدالناصر همتي منصوب شد. حسين عسگري نيز به عنوان رييس شوراي سياستگذاري، حميدرضا مالكي به عنوان قائم‌مقام و شهريار حسين‌بر به عنوان قائم‌مقام اجرايي ستاد انتخاب شدند. همچنين محمدعلي ايزدي طي حكمي ازسوي عبدالناصر همتي به عنوان نماينده تام‌الاختيار او در سيزدهمين انتخابات رياست‌جمهوري به وزارت كشور معرفي شد.
اما همزمان همتي فعاليت در فضاي مجازي را فراموش نكرده و اين روزها حضور فعالي به‌خصوص در توييتر دارد. هر چند او از حمله تندروها مصون نيست و ازجمله تصويري كه به ‌تازگي منتشر شده و نشان مي‌دهد بنر تبليغاتي او در قم به آتش كشيده شده است. در همين حال همتي فعاليت‌ها و وعده‌هاي خود را محدود نكرده و در مصاحبه‌اي با آسوشيتدپرس گفته در صورتي كه در انتخابات پيروز شود، مايل است با جو بايدن ديدار كند اما لازم است كه امريكا سيگنال‌هاي بهتر و قوي‌تري ارسال كند. 
همتي همچنين در برنامه راديويي استان مازندران در پاسخ به پرسشي درباره علل بيكاري و افزايش ميزان آن گفت: «بخشي به‌خاطر راهبردهاست. يعني نگاه به استان‌ها سياسي و امنيتي بوده؛ بنابراين نگاه به استان‌ها بايد بر مبناي تمركززدايي تصميم‌سازي و تصميم‌گيري در استان‌ها باشد.»

 

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون