• ۱۳۹۹ شنبه ۱۷ خرداد
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4299 -
  • ۱۳۹۷ يکشنبه ۱۴ بهمن

توهم توطئه

مثال بارز اين موضوع آن است كه برخي گوشت 100 هزار توماني را به برجام گره مي‌زنند در حالي كه اين به نقض برجام ربط دارد و به عهدشكني عهدشكنان مربوط است. در واقع ما به جاي اينكه عهدشكنان را به وفاي به عهد وادار كنيم، قصور را متوجه دولت و در واقع حاكميت مي‌كنيم.

دولت، نماينده حاكميت است و اگر برجام را امضا كرده، به عنوان نماينده حاكميت و نه به صورت شخصي اين كار را انجام داده و به نتيجه رسانده است، اين در حالي است كه سياست خارجي ما اساسا در اختيار دولت نيست و نهادهايي مانند شوراي عالي امنيت ملي در آن نقش دارند كه مصوبات اين شورا هم بايد به امضا و تاييد مقام معظم رهبري برسد.

بايد بدانيم برجام مساله كل حاكميت است. در ديداري كه با مقام معظم رهبري داشتيم ايشان تاكيد كردند كه برجام را مساله دو قطبي و جناحي نكنيد و اين موضوعي است كه بايد مدنظر داشته باشيم.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.