• ۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4428 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ مرداد

تعهد به مبارزه با فساد

همچنين اعضاي جهد متعهدند كه در مسير فسادستيزي و افشاي مصاديق فساد و رويه‌هاي فسادپرور با نگرشي يكسان به همه جريا‌ن‌هاي سياسي نگاه كنند و برخورد گزينشي را از اقدامات خود كنار بگذارند. طبيعي است كه جمعيت
هم‌انديشان دادخواه در حوزه كاري مبارزه با فساد با شيوه‌ها و راهبردهايي كه دارد به دنبال رصد اجراي قوانين و رصد شفافيت در اطلاعات است به منظور مقابله و پيشگيري از فساد است. در اين مسير از طرقي چون شفاف‌سازي، جلوگيري از سوءاستفاده و بهره‌گيري‌ها يا رانت‌هاي اطلاعاتي اقدام خواهيم كرد. همچنين در اين راستا با ساير سازمان‌هاي مردم نهاد با ماهيت ضد فسادي كه بدون شائبه و صادقانه با اين امر مبارزه مي‌كنند، همكاري خواهيم كرد. البته كه هنوز در جامعه ما نهادهاي زيادي براي مقابله با فساد تشكيل نشده و يكي از اين سازمان‌هاي مردم‌نهاد شكل گرفته، سازمان ديده‌بان شفافيت و عدالت از سوي آقاي احمد توكلي راه‌اندازي شده است كه ما نيز در چارچوب اصول و اهداف‌مان بناي تعامل و همكاري با اين سازمان و همه سازمان‌هايي كه عليه فساد اقدام مي‌كنند، داريم.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.