• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4428 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ مرداد

كوتاه‌خبر

مريم منظمي، نايب‌رييس بانوان فدراسيون كشتي گفت: «در جلسه‌اي كه با آقاي دبير داشتم از من پرسيد چند كشتي‌گير خانم در كشور داريم؟ در پاسخ به او گفتم بيش از هزار خانم در كشتي فعاليت مي‌كنند كه از اين موضوع خيلي تعجب كرد.»

سارا خادم‌الشريعه در دور دوم مسابقات آزاد هونان چين توانست مقابل سوپراستار بزرگ روسي به تساوي دست يابد.

مصطفي هاشمي‌طبا به روزنامه ايران گفت: خانواده‌ها بايد بتوانند به ورزشگاه بيايند. يك آقايي كه با خانمش به ورزشگاه مي‌آيد، خيلي آدم محترم‌تري مي‌شود.

سايت AFC شكست تيم ملي زير ۱۶ سال ايران در بازي‌هاي قهرماني آسياي ميانه برابر افغانستان را اتفاقي غيرمنتظره خواند. ايران در اين مسابقه يك بر صفر مغلوب افغانستان شد.

يك عضو ناظر مجلس در هيات نظارت بر صداوسيما از احتمال ورود اين هيات به موضوع پخش نشدن فينال واليبال جوانان در تلويزيون خبر داد.

سعيد معروف كاپيتان تيم ملي واليبال ايران كه فصل قبل در سيه‌نا ايتاليا بازي مي‌كرد براي فصل آينده در آستانه قرارداد با بايك موتور چين است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.