• ۱۳۹۸ پنج شنبه ۳ بهمن
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4428 -
  • ۱۳۹۸ چهارشنبه ۹ مرداد

اندي ماري برمي‌گردد

اندي ماري، مرد شماره يك سابق جهان كه گفته بود از دنياي تنيس خداحافظي خواهد كرد، اعلام كرد به تمرينات تنيس بازگشته تا در مسابقات تنيس سينسيناتي امريكا حضور يابد. ماري گفت: «آماده شدنش نزديك‌تر از آن چيزي است كه تصور مي‌كرده.» اين تنيسور 32 ساله كه بعد از باخت در دور اول تنيس اوپن استراليا در ژانويه مقابل روبرتو بائوتيستا ديگر در رقابت‌هاي انفرادي حاضر نشده بود و بعد هم زانويش را به تيغ جراحان سپرد، در نظر دارد به دنياي حرفه‌اي تنيس بازگردد. او امسال در چند مسابقه دوبل حاضر شد. او ابتدا با فليليانو لوپز اسپانيايي در جام ملكه بريتانيا عنوان قهرماني را به دست آورد و سپس هم‌تيمي هوگو هربرت فرانسوي در چند مسابقه دونفره شد. بعد از آن نيز با سرنا ويليامز در مسابقات ميكس ويمبلدون همبازي شد اما در دور سوم حذف شدند. اين قهرمان بزرگ كه سه قهرماني گرانداسلم در كارنامه دارد، پيش از اين گفته بود بعيد است كه در مسابقات انفرادي امريكا حاضر شود اما اكنون معتقد است كه مي‌تواند در فاصله دو هفته تا شروع سينسيناتي آمادگي كامل را به دست بياورد.

«من از آنچه فكر مي‌كردم به مرز آمادگي نزديك‌تر هستم. بهترين سناريوي ممكن براي من حضور در سينسيناتي است. البته اگر نتوانم در اين تورنمنت حاضر شوم احتمالا براي شركت در مسابقات نيويورك آماده مي‌شوم، چرا كه نمي‌خواهم اولين تورنمنتي كه در آن حاضر مي‌شوم، مسابقاتي باشد كه در پنج ست برگزار مي‌شود.» ماري هم‌اكنون در واشنگتن تمرينات انفرادي‌اش را پشت سر مي‌گذارد و قرار است هفته آينده در مسابقات دوبل جام راجرز در تورنتو با رفيق قديمي‌اش لوپز همبازي شود. ماري مي‌گويد: «از نظر حركت و احساس وضعيت خوبي دارم، اما چيزهايي هست كه بايد بهتر شود. من مي‌توانستم زودتر از اين مسابقات انفرادي‌ام را آغاز كنم اما براي رسيدن به جايي كه مي‌خواهم بايد ساعت‌هاي زيادي را در باشگاه تمرين كنم.»

منبع: گاردين

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.