• ۱۳۹۹ دوشنبه ۱۶ تير
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4526 -
  • ۱۳۹۸ سه شنبه ۱۲ آذر

خبر

تجارت ۶ ميليارد دلاري ايران و اقليم كردستان عراق

بر اساس اطلاعات ارايه شده توسط اتحاديه صادركنندگان و واردكنندگان اقليم كردستان ارتباط تجاري بين ايران و اقليم كردستان سالانه به ۶ ميليارد دلار در سال مي‌رسد. اين اتحاديه اعلام كرده كه ايران در زمينه‌هاي مختلف كارخانه‌هاي با كيفيت زيادي دارد و ما مي‌توانيم از اين موقعيت استفاده كنيم. اقليم كردستان به عنوان نماينده حكومت عراق آماده همكاري با صادركنندگان ايراني است.

معرفي يك وبسايت براي جاماندگان يارانه معيشتي

سخنگوي ستاد شناسايي مشمولان حمايت معيشتي گفت: متقاضياني كه كد رهگيري دريافت نكردند با مراجعه به سايت hemayat.mcls.gov.ir و وارد كردن كد ملي و شماره حساب يارانه خود، ثبت درخواست كنند. افرادي كه مشمول هر دو حمايت دولت يعني يارانه نقدي و كمك معيشتي نبودند از اول دي ماه مي‌توانند با مراجعه به 10+پليس درخواست خود را ثبت كنند؛ البته درباره اين موضوع در اطلاعيه‌هاي بعدي توضيح بيشتري داده خواهد شد.

بخشودگي سود و جرايم وام‌هاي زير ۱۰۰ ميليون تومان از ۹۷ به قبل

بانك مركزي تسهيلات سررسيد شده اعطايي از سوي بانك‌هاي دولتي تا سال ۹۷ را مشمول بخشودگي سود و جرايم دانست. بنابراين، تسهيلاتي كه تا پايان سال ۹۷ و قبل از آن سررسيد شده باشند مشمول بخشودگي سود و جرايم تا سقف ۱۰۰ ميليون تومان مي‌شوند.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.