• ۱۳۹۸ سه شنبه ۶ اسفند
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 3696 -
  • ۱۳۹۵ يکشنبه ۲۸ آذر

خبر كوتاه

مصدوميت يك كارگر ساختماني
بر اثر سقوط ميلگرد

ايلنا| روز جمعه يك كارگر جوان در ميدان آرژانتين تهران بر اثر سقوط ميلگرد، دچار مصدوميت شد. براساس اعلام روابط عمومي سازمان آتش‌نشاني و خدمات ايمني شهرداري تهران، اين حادثه در ساعت ۱۶ در ميدان آرژانتين، خيابان خالد اسلامبولي رخ داد. از قرار معلوم، در يك قطعه زمين گودبرداري شده كارگران مشغول كار بودند كه تكه‌اي ميلگرد از ارتفاع ۱۰ متري سقوط كرده و موجب مصدوميت يك كارگر ۲۳ ساله مي‌شود. نيروهاي عملياتي به سرعت پس از ايمن‌سازي محل حادثه خود را به كارگر جوان در عمق محل گودبرداري رساندند و با استفاده از تجهيزات مخصوص و برانكارد او را به سطح زمين منتقل كرده و تحويل امدادگران اورژانس دادند. همچنين روز 24 آذرماه يك كارگر شهرداري قصرشيرين در هنگام كار بر اثر برخورد با لودر جان خود را از دست داد. اين كارگر كه روضان حسيني نام دارد در هنگام عمليات آسفالت در محله مسكن مهرهاي شهرك قصرجديد فوت كرده است. لودر به علت بي‌احتياطي راننده در هنگام جابه‌جايي با ناحيه شكم اين كارگر برخورد مي‌كند و موجب مرگ او مي‌شود. نيروهاي امداد، كارگر آسيب‌ديده را به سرعت به بيمارستان منتقل مي‌كنند، اما براثر جراحات وارده جان خود را از دست مي‌دهد.


زمين لرزه‌ 8 ريشتري در گينه نو

فارس| زمين لرزه‌اي به قدرت 8 ريشتر گينه نو پاپوا را لرزاند. سازمان جغرافيايي امريكا از وقوع زمين لرزه قدرتمند 8 ريشتري در گينه نو پاپوا خبر داد. براساس گزارش‌ها، مركز هشدار سونامي اعلام كرده است امكان شكل‌گيري امواج سهمگين وجود دارد. اين زمين لرزه در 157 كيلومتري شرق شهر «رابائول» رخ داده است.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.