• ۱۳۹۷ شنبه ۳۱ شهريور
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
www.icee-iran.ir سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4067 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۲۹ فروردين

خبر ورزشي

فراخوان فدراسيون فوتبال براي تامين البسه تيم‌هاي ملي

فدارسيون فوتبال فراخواني جهت تامين البسه تيم‌هاي ملي (غير از بزرگسالان) صادر كرد. اين فدراسيون در سايت خود در اطلاعيه‌اي نوشت: «فدراسيون در نظر دارد براي تامين البسه ورزشي مورد نياز كليه تيم‌هاي ملي فوتسال، فوتبال ساحلي و فوتبال (به غير از تيم ملي بزرگسالان) در رده آقايان و بانوان از بين شركت‌هاي توليدي البسه ورزشي توانمند داخلي يك شركت را انتخاب كند. لذا از شركت‌هاي توليدي البسه ورزشي دعوت مي‌شود پيشنهادات خود را به صورت كتبي به فدراسيون فوتبال واقع در خيابان سئول جنوبي، كوچه دوازده متري سوم، حداكثر تا تاريخ ۱۵ ارديبهشت ۹۷ به دبيرخانه تحويل بدهند. همچنين فدراسيون فوتبال ايران نسبت به بررسي، قبول يا رد پيشنهادات دريافتي مختار است و شركت در اين فراخوان هيچ‌گونه تعهدي براي اين فدراسيون ايجاد نمي‌كند.» سايت فدراسيون فوتبال

 

شرط جپاروف براي ماندن در استقلال

سرور جپاروف يكي از بازيكنان كليدي استقلال در فصل جاري بوده است. بازيكني كه نوع بازي‌اش مورد توجه هواداران استقلال و علاقه‌مندان به فوتبال قرار گرفت. باشگاه استقلال از مدتي پيش مذاكراتي با مرد سال پيشين آسيا براي تمديد قرارداد انجام داده است. برخي‌ها به مبلغ قرارداد جپاروف و پيشنهادات مالي خوب ساير تيم‌ها اشاره كرده‌ بودند، اما جپاروف مساله مالي با باشگاه استقلال ندارد و دوست دارد باز هم فوتبالش را در اين تيم ادامه دهد.

هافبك ازبكستاني از مديران باشگاه استقلال خواسته مقدمات حضور خانواده‌اش در ايران و تحصيل فرزندانش در يكي از مدارس روسي را فراهم كند. مديران استقلال مقدمات اوليه كارها را انجام داده‌اند تا فرزندان جپاروف بتوانند در يكي از مدارس روسي تهران حضور پيدا كنند. جپاروف سال گذشته را بدون خانواده‌اش سپري كرد و تنها درخواست او از مسوولان باشگاه استقلال حضور خانواده‌اش بوده است. او به باشگاه استقلال گفته كه نمي‌خواهد فرزندانش دور از او به تحصيل بپردازند.

باشگاه استقلال براي تامين خواسته‌هاي جپاروف تلاش كرده، به‌طوري كه اين بازيكن در يكي از خانه‌هاي لوكس در سعادت‌آباد زندگي مي‌كند و حتي زماني كه خانواده او براي مدتي به ايران آمدند، از حضور در اين خانه ابراز رضايت كردند. همچنين مبلغ قرارداد جپاروف تا امروز از سوي باشگاه استقلال طبق زمان‌بندي تعيين شده پرداخت شده است. تسنيم

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.