• ۱۳۹۷ جمعه ۲۷ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4000 -
  • ۱۳۹۶ شنبه ۲۳ دي

دلايل حضور بانوان ايراني در ليگ ووشوي چين

الهه منصوريان در مورد حضور بانوان ايران در ليگ ووشوي چين گفت: حضور ووشوكاران بانوي ايران در ليگ چين بهترين اتفاق است. مبارزه كردن در ليگ چين باعث بالا رفتن تجربه ووشوكاران ايران مي‌شود. چيني‌ها از اصلي‌ترين رقباي ايران در ووشو هستند و اين اتفاق براي آمادگي بدني و روحي بانوان ايران مفيد است.
منصوريان در ادامه راجع به بيشتر شدن تعداد لژيونرهاي ووشوي ايران در چين گفت: خوشبختانه نسبت به سال‌ قبل كه من و خواهرم سهيلا در تيم چانگ‌چونگ بوديم امسال كيميا شوشتري را هم در كنار خود داريم كه يك اتفاق خوب است. تيم چانگ‌چونگ نياز به بازيكن جوان داشت و با ارتباط خوبي كه داشتم شاگردم را به اين تيم معرفي كردم و بعد از تست او را پسنديدند. خوشبختانه او بازي اول خود را برد و حالا چيني‌ها ما را رقيب اصلي خود مي‌دانند.
دارنده مدال نقره بازي‌هاي آسيايي ۲۰۱۴ اينچئون ادامه داد: خوشبختانه با چيني‌ها ارتباط خوبي دارم و اگر باز هم بازيكن بخواهند از ووشوكاران ايراني نفراتي را معرفي مي‌كنم. اگر بانوان ايران وارد ليگ ‌چين شوند باعث پيشرفت ورزش بانوان در داخل كشور خواهد بود. ايسنا

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.