• ۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۶ مهر
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
سام سرویس online كانال تلگرام روزنامه اعتماد

30 شماره آخر

  • شماره 4000 -
  • ۱۳۹۶ شنبه ۲۳ دي

 نقش دفتر رييس‌جمهور در برگزاري بازي ايران و تركيه

چندي پيش خبرگزاري آناتولي به نقل از فدراسيون فوتبال تركيه از موافقت اين فدراسيون با مسابقه دوستانه با تيم ملي ايران، قبل از آغاز بازي‌هاي جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه خبر داده بود.
پيگيري خبرنگار ايسنا از يكي از خبرنگاران ورزشي مقيم تركيه نشان مي‌دهد كه بعد از مكاتبات مقامات فدراسيون فوتبال ايران با همتايان تركيه‌اي، يكي از معاونان دفتر رييس‌جمهور كه پيش از اين سال‌ها سابقه تصدي نمايندگي سياسي كشورمان در تركيه را بر عهده داشته، نقش اساسي در موافقت طرف ترك با اين بازي داشته است.
گفته مي‌شود وي كه به همين مناسبت ارتباط خوبي با مقامات تركيه‌اي دارد، در تماس با وزير ورزش و مقامات ارشد دولت تركيه موضوع مكاتبه فدراسيون فوتبال را پيگيري و موافقت نهايي در اين زمينه را اخذ كرده است.
بر همين اساس، ديدار دوستانه تيم‌هاي ملي فوتبال تركيه و ايران قبل از شروع جام جهاني ۲۰۱۸ روسيه برگزار خواهد شد.

ارسال دیدگاه شما

samsung
اول راست
ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون
اطلاع رسانی

با توجه به افزایش هزینه‌های تولید روزنامه در چند ماهِ اخیر، و تلاش ما در راستای ادامه انتشار روزنامه «اعتماد» به‌روال معمول و حفظِ کیفیت و تیراژ روزنامه، ناگزیر به حذفِ امکان بازدید رایگان سایت و به‌تبع آن فروشِ آنلاین مطالب از طریق سایت هستیم. بنابر وضعیتِ اقتصادی اخیر، خاصه گرانی و نبودِ کاغذ موردنیاز برای انتشار روزنامه، در صورتی‌ که متقاضیِ بازدید از سایت روزنامه هستید و جهتِ یاری به امر فرهنگی و امکان ادامه انتشار روزنامه در این مسیر نیز ما را همراهی کنید.

چانچه تا اکنون عضو سایت نیستید، بر روی گزینه ثبت نام کلیک کنید.

چنانچه قبلا ثبت نام کرده‌اید، بر روی گزینه ورود به سایت کلیک کنید.