• ۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
روزنامه در یک نگاه
امکانات
روزنامه در یک نگاه دریافت همه صفحات
تبلیغات
صفحه ویژه

30 شماره آخر

  • شماره 4149 -
  • ۱۳۹۷ چهارشنبه ۱۰ مرداد

پيشنهادِ هُمايون

و اگر شوراي تامين نيز مخالفتي نداشته باشد، همه‌چيز آماده است تا اولين تجربه از مشاركت يك چهره شناخته شده براي افزايش نشاط و روحيه هموطنانش ثبت شود.

محل‌هايي نيز براي برگزاري اين كنسرت در تهران وجود دارد كه بوستان ولايت كه بخش عمده آن در منطقه 19 واقع است، بوستان سرخه حصار در منطقه 13، پارك آزادگان در منطقه 15، ميدان مشق در منطقه 12 و... از جمله آنهاست و من شخصا اميدوارم كه برگزاري اين مراسم، براي نخستين‌بار دريكي از مناطق جنوبي تهران انجام شود.

موضوع ديگر اما تاثيرات اجراي اين كنسرت است. من ضمن اينكه از ديگر هنرمندان و ورزشكاران براي مشاركت در شادي شهر و همشهريان و هموطنان‌مان دعوت مي‌كنم، اميدوارم كه همه براي ارتقاي شادي در كنار هم باشيم. همه ما متوجه مشكلات و اوضاع كشور هستيم و چقدر خوب مي‌شود كه اگر مردم و مسوولان دركنار هم، براي دقايقي هم كه شده دغدغه‌اي از دغدغه‌هاي يكديگر كم كنيم.

در پايان مي‌خواهم پيشنهاد كنم كه با همكاري شوراي شهر، شهرداري، وزارت ارشاد، نيروي انتظامي و... زمينه‌اي ايجاد شود تا هرچند وقت يك‌بار يا در فواصل زماني مشخص، مردم در نقطه‌اي از شهر جمع شده و امكان پرداختن به برنامه‌هاي شاد گروهي براي‌شان فراهم شود. به نظر مي‌رسد نياز است ساعاتي از سال، خيابان را در اختيار مردم بگذاريم تا در آن به ورزش و شادي بپردازند. همه ما ديده‌ايم كه شادي پس از پيروزي و بازي‌هاي خوب تيم ملي كشورمان در مسابقات جام جهاني، چه روحيه‌اي در مردم ايجاد كرد. چقدردل همه ما براي خنديدن در كنار يكديگر و هموطنان‌مان تنگ شده و كاش همه ما بدانيم كه مردم شادي مي‌خواهند.

ارسال دیدگاه شما

ورود به حساب کاربری
ایجاد حساب کاربری
عنوان صفحه‌ها
کارتون
کارتون